SPX Flow Technology Sweden AB

       
SPX Flow Technology Sweden AB
Bryggavägen 113
SE-178 31 Ekerö, Sweden
Tel: 08-560 340 30
Fax: 08-560 342 60
E-mail: tigerholm@spxflow.com

 

     
VD Finanschef
Michael Strålman
Tel: +46 19- 21 83 02 Mobil: +46 708-19 91 41
michael.stralman@spxflow.com


Maria Andersson
Tel: + 46 19 21 83 81
maria.andersson@spxflow.com

Sälj- och produktchef- VVS & Fordon

Säljare/Field Sales Representative
Dean Mitchell
Tel: +46 8 560 383 20 Mobil: +46 708 19 77 98
dean.mitchell@spxflow.com

Alexander Lusth
+46 73 032 23 35
alexander.lusth@spxflow.com
Marknadsansvarig Order/ innesäljare

Emilia Marttiini
Tel: +46 730 322 304
emilia.marttiini@spxflow.com


Sara Adamek
Tel: +46 8 560 383 26
sara.adamek@spxflow.com
Produktions- och inköpschef Operativ produktionsledare
Anna-Britta Göthfeldt
Tel: +46 8 560 383 29
annabritta.gothfeldt@spxflow.com


Erik Helmenius
Tel: +46 8 560 383 33
erik.helmenius@spxflow.com

R&D Kvalitet
Mattias Ifström
Tel: +46 8 560 383 31
mattias.ifstrom@spxflow.com
Sara Staffansson
Tel: +46 8 560 383 28
sara.staffansson@spxflow.com
Tigerholms produktsortiment:
Värmeprodukter Oljeavluftare, Oljeavluftare Bio, Oljefilter, Undertrycksventil, Flytande sugslang, Dragluckor
Fordon Bränsleavluftare
Rörprodukter NoTap Påstick, NoTap Dykrörsadapter, NoTap Blockering, NoTap Verktygsväskor

SPX FLOW Technology Sweden AB
Tigerholm Series

Bryggavägen 113
SE-178 31
Ekerö, Sweden
Tel.: 08-560 340 30 Fax: 08-560 342 60
E-mail: tigerholm@spxflow.com

Copyright © 2016 SPX, Inc.